ÖVRIGT / Smycken / Örhängen 8001476
nr 800 1476
Örhängen
6 par, Silver, 50-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 januari 2013
kl 17:36:47
350 kr
150 kr
300 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.